Pedikúra a manikúra

Pedikúra

Klasická pedikúra je kompletní péče o nohy, která zahrnuje speciální koupel, změkčování kůže, odstranění zrohovatělé ztvrdlé kůže chodidel crédem nebo skalpelem, stříhání a broušení nehtů na nohou, obrušování pat bruskou, peeling a masáž chodidel, nanášení masek a zábalů a závěrečná aplikace výživy a krémů na nehty a chodidla. Provádíme kombinovanou a suchou pedikúru, která je vhodná i pro diabetiky.

Manikúra

Klasická manikúra je kosmetická služba zaměřená na úpravu nehtů a rukou. Dúraz se klade na čištění nehtů a jejich okolí. Procedura zahrnuje úpravu kůžiček a nehtů bruskou, peeling a masáž rukou, aplikace výživového séra a krému na nehtové lůžko a ruce. Upravené nehty jsou vizitkou každého člověka.

Manikúra P.Shine

Japonská manikúra P.shine je prastará metoda úpravy, vyživení, zpevnění a vyleštění přírodního nehtu pomocí včelího vosku s obsahem mateří kašičky a následného vyleštění do vysokého lesku pudrem P.shine je založena na přírodní bázi, udržuje pevnější a pružnější nehty, zachovává přirozený a zdravý vzhled nehtů až po dobu 14 dnů.