Kosmetické služby

Permanentní make-up

PM je metoda dočasné pigmentace pokožky, která na dobu 3-5 let umožní zapomenout na denní líčení. PM je implantace barevných pigmentů pomocí speciálních jehel do nejvrchnější vrstvy pokožky (epidermis). PM nahradí opticky nedostatek řas, chybějící obočí, zvýrazní oči a rty, lze jim vytvořit znaménko krásy a kdekoliv na těle vykreslit žádaný motiv. Pro ženy, které nosí brýle, trpí alergií na líčidla, sportovkyně a všechny kdo chtějí stále dobře vypadat je PM ideální řešení. Barvy lze míchat, používat v nejrůznější intenzitě s tím, že zásadně musí celkový výsledek působit co nejpřirozeněji.

Permanentní prodlužování řas

Permanentní prodlužování řas je moderní metoda, která umožní prodloužení řas jakékoliv délky. Jedná se o řasy syntetické, které se aplikují na řasy přírodní a to metodou „ řasa na řasu“ to znamená, že každá jednotlivá syntetická řasa kopíruje tvar přírodní řasy a pevným spojením ji prodlužuje a zesiluje. Tato metoda nezatěžuje řasy přírodní, ale právě naopak. Řasy jsou po aplikaci delší, plnější, tmavší, mají hedvábný vzhled a jsou elegantní. Prodloužené řasy mají trvanlivost dva až pět týdnů v závislosti na péči ze strany zákaznice, jakož i na přirozeném cyklu růstu řas.

Trvalá na řasy

Aplikace trvalé na řasy si může dovolit každá žena. Lze ji totiž provádět i na velmi krátkých a řídkých řasách. Nejvíce ocení tuto službu ženy s příliš rovnými řasami. Zaoblená linie řas opticky zvětší oči, projasní a prohloubí pohled. Natočené řasy nevyžadují žádnou zvláštní péči. Vypadají přirozeně a lze je líčit jakkoliv jste zvyklá. Odličování je třeba provádět jemnými tahy a nejlépe olejíčkem s regeneračními účinky. Efekt vydrží asi tři měsíce.

Dermarollerová mezoterapie

Jedná se o zcela inovační ošetření pomocí otočného válečku s mikrojehličkami, které šetrně pronikají do vrchní vrstvy pokožky. Stimulují zde tvorbu nových kolagenových a elastinových vláken. Urychlují regeneraci a růst nové tkáně, která vyplní staré vrásky a jizvičky. Tato metoda výrazně zlepšuje stav vrásek, znatelně zmenšuje jizvy, viditelně zesvětluje pigmentové skvrny, které mohou dokonce i úplně zmizet, řeší problematiku akné a celkově omlazuje stárnoucí pleť. Pleť je obnovená a mladistvá. Dermarollerová mezoterapie nemá žádné vedlejší účinky. Je založena na stimulaci regeneračních a růstových schopnostech buněk.

Chemický peeling

Přináší pleti hloubkovou obnovu a silné omlazení pleti. Chemický peeling šetrně odstraní vrchní část rohové vrstvy pleti s odumřelými buňkami, suchou kůži, usazeným kožním mazem, pigmentovými skvrnami, různými nečistotami, jež způsobují nepěkný, nezdravý vzhled pokožky. Chemický peeling efektivně zmírní nebo zcela odstraní jemné i hlubší vrásky, pigmentové skvrny, jizvičky po akné, rozšířené a ucpané póry. Pleť je po ošetření jako nová, rozjasněná, prozářená, má jednotný odstín a zdravý, mladistvý vzhled. Chemický peeling je neinvazivní metoda, působí šetrně a regenerace pleti nastává ihned po jeho aplikaci.

Masáž

Historie masáže sahá do dávných dob. Nejstarší písemné zprávy o masáži pocházejí z Egypta. Hojněji ji ve starověku používali rovněž Číňané. V 21. století zejména v poslední době obliba masáže stoupá. Existuje několik druhů masáží. Používám klasickou masáž obličeje, krku a dekoltu, kde se zaměřuji na manuální lifting obličeje a mikromasáž očního okolí. Jedná se o velmi jemnou techniku, která uvolňuje svaly v obličeji a zlepší se mikrocirkulace. V pleti dochází k regeneraci elastické struktury, takže manuálním liftingem lze odstranit unavené rysy a změnit celkový výraz obličeje. Tuto metodu uznávají lékaři plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou. Výsledek je kromě efektu na pleti také odbourání stresu a psychická svěžest. Klientka odchází s pocitem hluboké relaxace a vnitřní pohody.

Depilace

Depilace je dočasné odstranění chloupků kdekoliv na těle. Především se depiluje obličej, intimní partie těla, nohy a ruce. Depilace má zkrášlující a estetický význam. Existuje depilace chemická a mechanická. V kosmetických salónech se uplatňuje depilace mechanická, při které se používají různé metody. Preferuji depilaci voskem, který je velmi účinný a moderní technologie zaručuje vysokou efektivnost, minimální citlivost a bolest, nezpůsobuje nežádoucí alergické reakce na pokožce.

Parafínový zábal

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na obličej, dekolt, ruce, záda či nohy. Mezi nejoblíbenější patří parafínový zábal rukou. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky. Před aplikací se doporučuje nanést výživný pleťový krém nebo masku, která se pak beze zbytku vstřebá. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, minerály, směs esenciálních olejů, bělící extrakt a zabraňuje tak tvorbě vrásek. Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její tonus, zároveň má blahodárný vliv na drobné klouby, uvolňují se svalové spazmy.  Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemné hedvábné pokožky, jejímu viditelnému a okamžitému omlazení, ale dojde také k uvolnění drobných kloubů a ztuhlého zápěstí. Parafínové zábaly mají blahodárný účinek při léčbě chorob pohybového aparátu, léčí zhrublou, mozolovitou, suchou či popraskanou pokožku rukou a nohou, dostavuje se vysoký kosmetický efekt. Pokožka je hladká, hebká a sametová.

Líčení

Existuje několik druhů a způsobů líčení.

Fantazijní a extravagantní líčení je velmi specifické líčení. Je vhodné pro extravagantní typ ženy odvážnějšího charakteru, která se nebojí na sebe upozornit. Používá se zde fantazie, líčení má zvolenou tématiku a vybírají se jasnější, pestřejší a syté barvy líčidel. Toto líčení je vhodné na party, oslavy a firemní večírky.

Karnevalové líčení pro děti a dospělé je vhodné na dětská představení, karnevaly, plesy, taneční soutěže, Halloween, masopustní a jiné akce. Vždy se líčí podle určité předlohy, postavy a dané tématiky. Používají se velmi syté, výrazné barvy a třpytky na obličej a tělo.

Večerní líčení je výrazné, dodržují se zde určitá pravidla a způsoby líčení, např. kouřové líčení. Vhodné do divadla, různá kulturní představení, firemní akce a večírky.

Denní líčení je přirozené a precizní. Vhodné na běžné denní nošení a do zaměstnání.

Svatební líčeníje jemné, přirozené a precizní. Cílem svatebního líčení je podtrhnout mladistvost, jemnost, svěžest a nevinnost. Vybírají se kvalitní líčidla v jemných světlejších odstínech. Toto líčení vyžaduje zkoušku před svatbou a rovněž je vhodné celkové kosmetické ošetření minimálně týden předem.

LASH LIFTING ŘAS

LASH LIFTING je nová technika úpravy řas, původem z Londýna, která rozpoutala ohromnou posedlost mezi celebritami i širokou veřejností pro svůj tak přirozený a lichotivý efekt. Tato metoda má tendenci vytvořit větší objem, protože přírodní řasy prodlužuje od kořínků, vypíná a natáčí. Díky LASH LIFTINGU přírodní řasy získají mnohem větší objem a délku, lepší tvar a budou vyživené.

LAMINACE OBOČÍ

LAMINACE OBOČÍ je jedna z nejnovějších technik na trhu, která řeší nedostatky a asymetrii tvaru obočí. Tato metoda napomáhá zvýraznit jak přírodní vzhled tak i kvalitu chloupků. Laminace je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

Laminace pomáhá řešit tyto problémy:

  • nepravidelný tvar a nepatrná asymetrie obočí
  • potíže s přilnutím kvůli neposlušnosti chloupků
  • ztenčení a vypadávání chloupků v důsledku trvalého barvení
  • špatný směr růstu jednotlivých chloupků
  • příliš světlé nebo nepravidelně zakončené obočí
  • rychlá ztráta barvy během barvení
  • nedostatek času pro denní make-up a vlastní úpravy obočí

Díky laminaci získá obočí udržovaný a svěží vzhled, zvýrazní jeho přirozenou krásu. Obočí pak není potřeba každodenně upravovat. Speciální receptura dodává výživu a tím chloupky ozdravuje. Stimuluje růst, sílu a hustotu chloupků, chrání před negativními vlivy okolních faktorů, chloupky mírně ztmavnou a poskytují elegantní vzhled. Kosmetologové doporučují provádět laminaci prakticky všem, protože je tato technika neškodná a pomáhá výrazně zlepšit stav vlasu

BARVENÍ OBOČÍ HENNOU

Barvení přírodními látkami je vhodné pro alergiky, těhotné ženy a kojící matky. Nepoškozuje pokožku a zabarvuje ji, aby pokryla oblasti, kde kvůli přirozené formě nebo hormonálním okolnostem již vlasy nejsou přítomny. Browchitecture je dynamický design obočí - precizní technika, která nabízí vysokou úroveň tvarování obočí, které bere ohled na další aspekty jako je tloušťka nosu, vzdálenost mezi očima, výška rtů a struktura obličeje. Výsledkem této metody je perfektní obočí dle aktuálních trendů