S čím pracuji

 

MESOSYSTEM

Profesionální kosmetika Mesosystem přináší ucelenou řadu vysoce kvalitních přípravků s okamžitým viditelným účinkem na pleť. Efektivně řeší celou škálu problémů a defektů na pokožce, jež tradiční kosmetika využívající běžných aktivních složek v nízké koncentraci vyřešit nedokáže. Inovační aktivní látky vyrobené pomocí špičkových technologií, vysoce koncentrované přípravky, propracované a praxí důkladně prověřené postupy zaručují jedinečnou efektivitu a dosažení požadovaných výsledků. Díky této mimořádné účinnosti je kosmetika Mesosystem používána v kosmetických salonech, centrech estetické medicíny a klinikách po celém světě.

AINHOA

Španělská značka Ainhoa byla založena roku 1996. Ve svém portfoliu nabízí několik kosmetický řad pro různé typy pleti a jejich odlišné potřeby. Produkty Ainhoa obsahují mnoho aktivních látek na bázi přírodních složek ve vysoké koncentraci. Ainhoa kontinuálně sleduje potřeby svých zákazníků a způsoby, jak zlepšit své produkty.

DEPILÈVE

Depilève je světovou jedničkou v profesionálních systémech depilace voskem. V současné době působí v 87 zemích světa. Představuje dokonale hygienický systém profesionální depilace voskem, ideální pro ošetření obličeje i těla. Široká škála přípravků umožňuje rychlou a vysoce efektivní profesionální depilaci. Produkty mají speciální složení vhodné pro všechny typy pleti a chloupků a zaručují příjemné a efektivní odstranění nežádoucího ochlupení.

THUYA

Thuya nabízí řadu profesionálních přípravků pro barvení obočí a řas, trvalou na řasy a permanentní prodlužování řas. Široká řada barev obsahuje keratin, arganový olej a aktivní barviva, díky tomu dochází ke zpevnění a reparaci, dosažení většího lesku a hydratace řas a obočí, barva je intenzivnější a déle vydrží. Přípravky Thuya na trvalou na řasy jsou vysoce kvalitní, umožňují dokonale zahnuté řasy, zvýraznit oči, přirozený vzhled, vyhlazují a upravují tvar obočí. Přípravky Thuya jsou jediné dermatologicky i oftalmologicky testované.

PUREBEAU

Tetovací barvy Purebeau jsou s tradicí na trhu již od roku 1998. Purebeau je celosvětově uznávaným expertem, který zaručuje standarty kvality nejen tetovacích barev, ale zároveň je i vizionářem nových technologií a trendů pro permanentní make-up. Přináší nejlepší tetovací barvy pro dosažení precizního permanentního make-upu. Všechny tetovací barvy Purebeau aktuálně splňují kvalitu „ Dermatestexcellent „. Purebeau tetovací barvy jsou garancí sterility a bezpečnosti použití pro permanentní make-up. Tetovací barvy Purebeau mají kompletní EU certifikaci.

Mary Kay

V roce 1963 založila Mary Kay Ash kosmetickou firmu v USA. V roce 1997 byla založena pobočka společnosti Mary Kay v České republice. Společnost Mary Kay funguje na principu metody přímého prodeje. Mary Kay představuje celou řadu kosmetických přípravků pro domací použití ve standartních baleních. Pracuji s dekorativní kosmetikou Mary Kay, která je v oblibě a velmi kvalitní.

BABARIA

Babaria je španělská kosmetická značka vlastněná společností Berioska SL, která vyvíjí produkty zaměřené na osobní péči, zdraví a krásu pro všechny. Od roku 1981 se věnuje osobní péči s celou řadou tělových, obličejových a vlasových kosmetických přípravků. Svou práci zaměřuje na neustálý výzkum, vývoj a inovaci nových kosmetických přípravků. Laboratoře Babaria získaly certifikaci dobrých postupů pro výrobu kosmetických výrobků (GMP), což z nich činí jednu z průkopnických laboratoří ve Španělsku. Kosmetika Babaria není testována na zvířatech a je 100% veganská.

FARMONA

Kosmetika Farmona Professional je značka polského původu Pro její vysokou kvalitu a ekonomické balení je využívána zejména v kosmetických salonech, ale je vhodná i do domácího ošetření. Kosmetika Farmona Professsional má bohatou a kompletní nabídku v péči o nohy a ruce, a proto je v široké oblibě právě u manikérek a pedikérek. V řadě Farmona Professional najdete vhodné přípravky ke správné léčbě a prevenci nohou s přídavkem minerálních solí do koupele, která zlepšuje prokrvení pokožky, změkčuje necitlivou pokožku a usnadňuje odstraňování mozolů a kuřích ok. Péče o nohy je doplněna o peelingy a různé hydratační masky obsahujcí  močovinu, která má skvělou vlastnost rozpouštět odumřelé buňky, zadržovat vodu v pokožce, regenerovat a vyhlazovat kůži nohou. Péče o ruce s přípravky Farmona Professional jsou hotovým požitkem v celkové proceduře. Ruční koupel v krystalech soli, močovinových perlách nebo okvětních lístcích je skvělý úvod do péče o čištění rukou a následné manikúry. Použití peelingu vyhladí pokožku rukou a zlepší vstřebávání účinných látek, díky čemuž bude celá procedura ošetření efektivnější. Přípravky Farmona zahalí  vaše ruce do vůně šeříku, leknínu, šťavnaté broskve a mandle  s kokosem a vaše ruce budou tak dlouho vláčné,hydratované a dokonale zregenerované

PODOPHARM

Podopharm je společnost založená v roce 2014 v polském Kielci, která se především zabývá inovativním řešením pro rozvoj podiatrie v tuzemsku i ve světě. Podiatrie je věda, která se zabývá diagnostikou a léčbou nemocí nohou. Nejnáročnější skupinou lidí, kteří se potýkají s problémy nohou jsou diabetici. Cukrovka se stala civilizační chorobou. Společnost Podopharm vyrábí produkty, které přispívají ke snížení této problematiky nohou. Diabetici vyžadují specifickou péči nohou a výrobky značky Podopharm Professional plně uspokojí potřeby v péči nohou těchto nemocných lidí. Všechny výrobky firmy Podopharm jsou zaměřené na péči o ruce a nohy a mají bohatou nabídku profesionálních produktů potřebných pro  kompletní profi pedikúru a manikúru. V profi řadě značky Podopharm najdeme výrobky od koupelových solí, peelingů, různých druhů masek po krémy, tinktury, speciální výživová séra a mnoho dalšího s obsahem různých bylin, velké množství vitamínů a minerálů, semínek goji, colostrum, močoviny, stříbrnými ionty, olejů a různých esencí. Ošetření touto kosmetikou je dokonalý relax s dlouhodobými účinky.